مطب روانشناس در تهران، مطب روانشناسی خوب

خیلی از شهروندان ساکن در تهران برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مطب روانشناس هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین مرکز مشاوره در تهران عاجز اند.مطب روانشناسی خوب جایی است که افرادی که با مشکلات روحی روانی درگیر هستند یا افرادی که نیاز به دریافت مشاوره تخصصی دارند به آنجا مراجعه می کنند.

مرکز مشاوره و مرکز روانشناسی ذهن آرا تخصصی ترین و بزرگترین مرکز روانشناسی و کلینیک روانشناسی در تهران هست که خدمات ارزیابی و درمان اختلالات روانشناسی کودک، نوجوان و بزرگسال و همچنین مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره تحصیلی و شغلی، و فردی را در بالاترین کیفیت ممکن زیر نظر دکتر روانشناس باتجربه و متخصص در همان حیطه ارائه می دهد.

مطب روانشناس در تهران، مطب روانشناسی خوب

چرا مطب روانشناسی ذهن آرا

پیشرفته ترین متد ها و دستگاه های روانشناسی

متدهای روانشناسی روز به روز درحال بهبود و پیشرفت هستند و به همراه آن دستگاه های روانشناسی نیز پیشرفته تر می شوند. در مطب روانشناسی ذهن آرا بهترین متخصصین و به روز ترین دستگاه ها در حال استفاده هستند

ارزیابی و تشخیص دقیق به همراه بررسی روند پیشرفت

در این مطب، تمامی مراحل ارزیابی و تشخیص تا جلسات درمان به صورت دقیق رصد شده و روند بهبود افراد ثبت و بررسی می شود تا خدمات مناسب تری به افراد ارائه شود.

رضایت حداکثری مراجعین به مطب ذهن آرا

پس از پایان دوره ی درمان از مراجعین نظرسنجی صورت می گیرد که روند درمان و میزان رضایت آن ها از خدمات روانشناسی ارائه شده مورد بررسی قرار گیرد. در بیشتر این نظرخواهی ها رضایت حداکثری مراجعین کسب شده است.

قیمت و هزینه مناسب مطب روانشناسی

هزینه های درمان در بسیاری از مطب های روانشناسی به قدری زیاد است که پرداخت آن از عهده ی قشر متوسط به پایین خارج است اما در کلینیک روانشناسی ذهن آرا هزینه های درمان بسیار مناسب لحاظ می شوند.

معمولا در مطب روانشناسی خوب، ابتدا فرد مراجعه کننده مورد ارزیابی دقیق قرار گرفته و در صورت نیاز حتی تست های روانشناسی تخصصی را انجام می دهد. پس از انجام ارزیابی، فرد به درمانگر متخصص در حوزه ی مورد نیاز فرد ارجاع داده می شود و روند درمان خود را آغاز می کند.

امتیاز دهید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.