مرکز مشاوره در نارمک، روانشناس خوب در نارمک

مرکز مشاوره در نارمک و مرکز روانشناسی نارمک (ذهن آرا) تخصصی ترین و بزرگترین مرکز روانشناسی و کلینیک روانشناسی در تهران هست که خدمات ارزیابی و درمان اختلالات روانشناسی کودک، نوجوان و بزرگسال و همچنین مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره تحصیلی و شغلی، و فردی را در بالاترین کیفیت ممکن زیر نظر دکتر روانشناس باتجربه و متخصص در همان حیطه ارائه می دهد. منتظر حضور گرم شما در کلینیک روانشناسی ذهن آرا هستیم.

مرکز مشاوره در نارمک، روانشناس خوب در نارمک

مشاوره و مرکز مشاوره در نارمک

مشاوره ای که در مرکز مشاوره نارمک انجام می گیرد، یک فرآيند كمكی و تعاملی ياورانه است که از طریق رابطه ای بین دو نفر كه مشاور و مراجع می باشند انجام می گیرد. در این رابطه، روانشناس با داشتن مهارت ها و آگاهی های علمی و حرفه ای تلاش می كند مراجع را با روش هایی منطبق بر نیازمندی هایش یاری کند. تا هر چه بیشتر درباره خود بیاموزد و بینشی را که به این طریق درباره خود کسب می کند در رابطه با هدف های معین، واقع بینانه، ادراک شده به طور مؤثری مورد استفاده قرار دهد و در نتیجه فردی سعادتمند و عضوی سازنده برای جامعه باشد.

در تعریف مشاور فرقی نمی کند مشاوری که در مرکز مشاوره شمال تهران باشد یا جنوب تهران، می توان گفت که، وی فردی متخصص و آگاه به اصول مشاوره ای است که با همکاری مراجع در جهت تسهیل تصمیم به فرد کمک می کند. باید توجه داشت مشاور تسهیل کننده است؛ تصمیم گیرنده نیست. مشاور فرد متخصصی است که با علاقه به دل مشغولی‌های شما گوش داده و به شما کمک می‌کند تا درک بهتری از آنها داشته باشید و بتوانید با راحتی و کارآمدی بیشتری با مشکلاتتان مواجه شوید.

کلینیک روانشناسی در نارمک؛ ارزیابی و تشخیص

هدف ارزیابی، شناختن افراد است و یک شکل از شناخت، طبقه بندی یا تشخیص است. یکی از خدمات عمده مرکز روانشناسی ذهن آرا، تخصصی ترین مرکز مشاوره و روانشناسی در شمال تهران، قیطریه، ارزیابی و تشخیص است. قبل از اینكه فرد وارد جلسات مشاوره و روان درمانی شود، ابتدا مورد ارزیابی قرار گرفته و براساس مشكل شناسایی شده، برنامه مناسب درمان در اختیار فرد قرار می گیرد و مشخص می شود كه براساس نیاز فرد، وی به چه نوع درمانی (روان درمانی،‌ نوروفیدبك، آموزش و …) نیاز دارد. ارزیابی و تشخیص زود هنگام بخصوص در کودکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و جلوگیری از پیشرفت اختلال یکی از رسالت های روانشناس است. این امر تنها با تشخیص به موقع امکان پذیر است.

ارزیابی و تشخیص مزایای زیادی دارد كه مهمترین آن صرفه جویی در وقت و هزینه مراجع است. زیرا وی قبل از اینكه وارد جلسه درمان شود مشخص است كه هدف از درمان وی چیست و چه درمانی مناسب وی می باشد. ارزیابی و تشخیص بالینی اختلال های روانی پایه و اساس علم و کاربرد در روانشناسی بالینی را تشکیل می‌دهد. فرایند اریابی و تشخیص خود از سه بخش تقسیم شده است.

 • مصاحبه بالینی
 • آزمون های روانشناختی
 • مشاهدات رفتاری

برای مطالعه دقیق تر فرایند ارزیابی و تشخیص به صفحه کلینیک ارزیابی و تشخیص مراجعه نمایید.

روانسنجی؛ اجرا و تفسیر تست های روانشناسی

تست های روانشناسی ذهن آرا، تخصصی ترین مرکز خدمات روانشناسی در قیطریه و شمال تهران، از معتبر ترین و شناخته شده ترین آزمون ها می باشند. آزمون های روانشناختی کاربردهای متفاوتی دارند. از یک سو برای ارزیابی و اندازه گیری دقیق توانمندی های فردی نظیر هوش، استعداد، حافظه و …مورد استفاده قرار می گیرند و از سویی دیگر در تشخیص و ارزیابی مشکلات و مسائل رفتاری، شناختی، و هیجانی نظیر اختلال بیش فعالی/کم توجهی، اضطراب، افسردگی، اختلال های شخصیت و … کاربرد دارند. این آزمون ها همواره معیاری علمی و مناسب برای انتخاب و تعیین دقیق نوع درمان مورد نیاز فرد هستند.

همچنین تست های روانشناختی بازگو کننده ویژگی ها و تفاوت های فردی هستند که با ارائه یک معیار کمی و اندازه گیری شده کاربرد بسیار زیادی در امر مشاوره فردی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تحصیلی و شغلی دارد.

استعدادیابی کودکان و بزرگسالان؛ مرکز استعدادیابی کودکان در تهران و شمال

استعدادیابی، یعنی کشف و به فعالیت رساندن توانایی بالقوه مخصوص فرد و هدایت آنها در مسیر صحیح آن. مزایای استعداد یابی کودکان به شرح زیر است:

 • سرعت در پیشرفت
 • پرداختن و رسیدن به هدف با احتمال بیشتر
 • صرفه جویی در مصرف منابع مالی، انسانی
 • جلوگیری از سر خوردگی
 • حفظ انگیزه کودک و والدین
 • ارتقا در سطح رکوردهای فردی
 • افزایش اعتماد به نفس

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی ذهن آرا با در اختیار داشتن نیروی خبره روانسنجی و متخصص استعدادیابی کودکان، راه و استعداد کودک شما را به شما عزیزان نشان می دهد. حرکت در مسیر استعداد، هم از نظر مالی و هم از نظر میزان انرژی که ما برای فعالیت های مختلف صرف می کنیم، بسیار مهم است. پس با متخصصین مرکز استعدادیابی کودکان ذهن آرا، همراه باشید.

مرکز مشاوره کودک و مرکز روانشناسی کودک – کلینیک روانشناسی کودک شمال تهران

مشکلات و اختلالات کودکان بسیار متنوع است، و همچنین رویکردهای درمانی نیز در مواجهه با این مشکلات بیار زیاد است. در زیر سعی کرده ایم یک دسته بندی جامع از خدمات گروه روانشناسی ذهن آرا، تخصصی ترین مرکز روانشناسی کودک در شمال تهران و قیطریه ارائه دهیم.

 • اختلالات عصبی و تحولی: اختلالاتی نظیر اوتیسم، بیش فعالی و نقص توجه، اختلالات یادگیری، مشکلات گفتاری مرتبط با گفتاردرمانی، عقب ماندگی و انواع سندرم ها
 • اختلالات خلقی و اضطرابی: اختلالاتی مانند افسردگی کودکی، اضطراب، اضطراب جدایی، اختلال دوقطبی، مشکلات هیجانی و …
 • آموزش والدین و آموزش شیوه های فرزندپروری
 • آموزش مهارت های زندگی به کودکان
 • ارتقاء شناختی کودکان و افزایش عملکرد کودکان نرمال مانند افزایش توجه و تمرکز، افزایش حافظه، افزایش خلاقیت و …

مشاوره و روانشناسی نوجوانان – تهران و شمال تهران

نوجوانی یکی از دوره های حساس که نقش بسیاری در سرنوشت افراد ایفا می کند، سنین پس از کودکی یعنی شروع نوجوانی است. دوره نوجوانی که به سال‌های بین ۱۲ تا ۱۸ سالگی اطلاق می‌شود، به عنوان بحرانی‌ترین دوره زندگی هر فردی از آن یاد می‌شود. این دوره که در حقیقت دوره گذار است، نوجوان ما نه کودک است نه بزرگسال بلکه در حال وداع با کودکی و کسب آمادگی برای بزرگسالی است. همین ویژگی این دوره، نوجوان را با تغییرات سریع و پیچیده‌ای مواجه می‌کند. با توجه به تغییراتی که فرد در این سن با آن مواجه می شود، یکی از ضروریات این سن مشورت گرفتن از یک مشاور و روانشناس متخصص است.

روان درمانی فردی چیست؟

روان درمانی فرآیند پویای کاهش رنج روانی و مشکلات شخصی از طریق تبادل کلمات است. روان درمانی فردی که به آن گفتار درمانی یا مشاوره نیز گفته می شود، بین یک مراجع و یک متخصص سلامت روان در طی جلسات پولی انجام می شود. نتایج اغلب با کیفیت رابطه بین مراجع و مشاور یا روانشناس تعیین می شود. درمان می تواند کوتاه مدت یا بلند مدت باشد و اغلب یک تجربه تغییر دهنده زندگی است.

صحبت با یک درمانگر در مقابل صحبت با یک دوست یا عضو خانواده

چرا یک نفر باید یک روانشناس داشته باشد نه اینکه فقط مشکلات خود را با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده در میان بگذارد؟ اول از همه، اگر کسی را در زندگی خود دارید که با او احساس راحتی می کنید، عالی است. این کار را ادامه دهید. همه ما به این ارتباطات حیاتی انسانی نیاز داریم. اما یک درمانگر چیزی متفاوت از یک دوست صمیمی سر میز می آورد.

درمانگران آموزش دیده اند تا با تجربه مراجعان خود همدلی کنند بدون اینکه تحت فشار قرار دهند. آنها می توانند در حالی که با مشکل شما نشسته اند، احساسات خود را تنظیم کنند. آن‌ها می‌توانند بدون فرار کردن، یا پریدن از روی مشکل، یا اینکه به شما بگویند که این مسئله مهمی نیست، با شما ار کنند. این آنها را به بهترین شنوندگان جهان تبدیل می کند.

درمانگران آموزش دیده اند تا به شما کمک کنند نقاط کور خود را پیدا کنید. قرار نیست دوستان همیشه به الگوهای ناسالم زندگی شما اشاره کنند. آنها اغلب آنچه را که می خواهید بشنوید به شما می گویند، یعنی اینکه شما بی تقصیر هستید، این یعنی دوست شما به شما ظلم کرده است. درمانگران بدون قضاوت سؤالات درستی می پرسند تا شما را در مورد باورها و رفتارهای خود کنجکاو کنند. و در صورت لزوم بمب های حقیقت را می اندازند و شما را از نقص های تفکر خود آگاه می کنند.

درمانگران برای کمک به شما در یافتن نقاط قوت درونی خود نیز آموزش دیده اند. آنها می توانند داستان شخصی شما را بشنوند و ویژگی های اساسی که در نهایت باعث تغییر می شوند را شناسایی کنند.

مسلماً، درمانگران و دوستان همه یکسان ساخته نمی شوند. یک دوست خوب احتمالا بهتر از یک درمانگر بد است. اما ارزش فوق العاده ای در هر دو نوع رابطه، شخصی و شخصی/حرفه ای وجود دارد. پس لطفا هر دو را پرورش دهید!

صحبت با یک روانشناس در مقابل خودیاری

چرا باید به یک درمانگر در مرکز مشاوره در نارمک مراجعه کنید در حالی که می توانید تمام بخش خودیاری یک کتاب بخوانید؟ چرا باید به یک درمانگر مراجعه کنید در حالی که می توانید با زدن کیسه بوکس یا نوشتن در دفترچه یادداشت یا رفتن به کلاس های یوگا از پس همه چیزهای احساسی برآیید؟ هیچ کس نمی گوید که راهبردهای خودیاری، خودمراقبتی و خودسازی به شادی تبدیل نمی شوند. اما جادوی درمان از طریق ارتباط انسانی رخ می دهد، نه اکتشاف انفرادی. یک درمانگر عالی می‌داند که شما پاسخ‌ها را در درون خود دارید. اما کتاب ها و وب سایت های سلامتی همیشه نمی توانند قفل آنها را باز کنند. برای آن، ممکن است به یک راهنمای قابل اعتماد و روشنگر نیاز داشته باشید.

هدف از رواندرمانی و مشاوره فردی چیست؟

هدف مشاوره و رواندرمانی گاهی این است که دیگر نیازی به درمانگر نداشته باشیم. شما ممکن است در طول زندگی خود از مشاوره بهره مند شده باشید یا ممکن است پس از هفت جلسه درمان را خاتمه داده باشید. زیرا مهارت‌ها را آموخته‌اید و منابع درونی را برای رویارویی با چالش‌های زندگی‌تان به تنهایی و با سلامتی دست‌نخورده‌تان پیدا کرده‌اید.

مردم اغلب به درمان فردی مراجعه می کنند زیرا می خواهند زندگی خود را به نحوی بهبود بخشند. آنها برای تغییر آماده هستند. در اینجا چند نمونه از اهداف مشاوره و رواندرمانی فردی آورده شده است:

 • من می خواهم احساس بهتری نسبت به خودم داشته باشم.
 • من می خواهم یک چرخه را بشکنم و از انجام همان اشتباهات دست بکشم.
 • من می خواهم کمتر احساس افسردگی یا اضطراب کنم.
 • من می خواهم در تحمل استرس و ناامیدی بهتر باشم.
 • من می خواهم معنای بیشتری در زندگی خود پیدا کنم.

و البته برخی از افراد با اهداف بسیار خاص و مشخص به درمان می آیند:

 • من نمی خواهم پدر شوم.
 • من نمی توانم در مورد تغییر شغل تصمیم بگیرم.
 • من مدام سر بچه هایم فریاد می زنم.
 • من به کمک نیاز دارم تا بتوانم از یک تغییر اساسی زندگی عبور کنم.
 • من می خواهم از خرابکاری در روابط عاشقانه ام دست بردارم.

با این حال، اغلب اتفاق می‌افتد که حتی اهداف درمانی خاص می‌توانند به تأمل در مورد مطالب عمیق‌تر منجر شوند. این بدان معنا نیست که همه چیز به دوران کودکی شما باز می گردد. (گاهی اوقات چنین می شود.) به این معنی است که مشکلات فعلی گاهی اوقات می توانند دروازه ای برای کاوش الگوهای طولانی تر در زندگی شما باشند. و برای ساختن آینده ای بهتر، باید به آنچه در گذشته برای شما مؤثر بوده و چه کارایی نداشته است، نگاه کنید.

مشاوره فردی در مرکز مشاوره در نارمک چگونه کار می کند؟ و آیا کارساز است؟

مشاوره فردی کارساز است، زیرا افراد توانایی تغییر را دارند. نوروپلاستیسیته – توانایی مغز ما برای سازگاری و ایجاد ارتباطات جدید – ابرقدرت ماست. گاهی اوقات تغییرات عاطفی یا رفتاری کم کم اتفاق می‌افتد، و گاهی اوقات یک پیشرفت درمانی منفرد باعث ایجاد یک واکنش زنجیره‌ای بزرگ می‌شود.

متخصصان سلامت روان عوامل این تغییر شخصی هستند. مطالعات نشان می‌دهند که فرآیند درمانی زمانی مؤثرتر است که مبتنی بر اتحاد قوی بین مشاور/درمانگر و مراجع باشد. این بدان معناست که مراجع احساس امنیت و حمایت می کند. رابطه درمانی باعث می شود مشتری احساس کند شنیده و درک می شود. درمانجو احساس می کند که درمانگر او اهدافش را به اشتراک می گذارد و بهترین علایق او را در دل دارد. به گفته روانشناس کارل راجرز، مراجع و درمانگر “نگاه مثبت بی قید و شرط” دارند.

این پیوند خاص صداقت، بینش، انعطاف پذیری، مسئولیت پذیری، کنجکاوی، شفابخشی، شفقت به خود، در نهایت رشد شخصی را ترویج می کند. مراجعین با کسی کار نمی کنند که به طور خلاصه مشکل آنها را بررسی کند، سپس به آنها بگوید چه کاری انجام دهند. زیرا این نوع دستورالعمل ها پایبند نیستند. تغییر واقعی باید از درون بیاید. و درمانگران در کمک به مراجعان برای کشف انگیزه و توانایی خود برای ایجاد تغییرات واقعی و بلندمدت ماهر هستند.

چه رویکردهایی در مشاوره فردی و رواندرمانی فردی استفاده می شود؟

اگر چه فیلسوفان و پزشکان در دنیای باستان در علم بهداشت روانی پیشروی کردند، چیزی که ما به عنوان روان درمانی می شناسیم، حرفه ای نسبتاً جوان است. اولین کلینیک روانشناسی در سال 1879 افتتاح شد. از آن زمان تاکنون مکاتب فکری مختلفی در زمینه روان درمانی فردی پدید آمده است. برخی از این نظریه ها منسوخ شدند، برخی دیگر به انواع دیگری از درمان تقسیم شدند، و بسیاری از آنها معمولاً تا به امروز در عمل بالینی استفاده می شوند.

درمان هایی که به شدت مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته اند و «اثبات شده» هستند، مبتنی بر شواهد نامیده می شوند. این بدان معنی است که روانشناسان می توانند به مقالات علمی اشاره کنند که می گویند: “این روش کار می کند.” اما اندازه‌گیری موفقیت روش‌های مختلف (روش‌های انجام درمان) می‌تواند دشوار باشد، زیرا همکاری‌ها برای همه یکسان نیستند. درمان عالی اغلب منعطف و یکپارچه است و بر حسب نیاز جلسه از یک رویکرد به رویکرد دیگر حرکت می کند. فقط به این دلیل که یک مداخله خاص از پشتیبانی دهه‌ها تحقیق تجربی برخوردار نیست، به این معنی نیست که برای مراجع کارساز نخواهد بود.

انواع رویکردهای روان درمانی – مرکز مشاوره در نارمک

طبق انجمن روانشناسی آمریکا (APA)، پنج دسته اصلی از رویکردهای روان درمانی فردی وجود دارد:

 • روانکاوی و روان درمانی روان پویشی
 • درمان شناختی
 • رفتار درمانی
 • درمان انسان گرایانه (به عنوان مثال، درمان مشتری محور/ فرد محور، درمان وجودی، گشتالت درمانی)
 • درمان یکپارچه یا کل نگر

گاهی اوقات یک روش مستقیماً در یک دسته یا دسته دیگر قرار می گیرد، مانند روانکاوی یونگی زیر شماره 1، اما این روزها، اغلب این مورد پیش می آید که درمانگران از چندین روش استفاده می کنند تا رویکرد خود را برای هر مراجع منحصر به فرد سفارشی کنند. آنها همچنین ممکن است بیشتر به خود فرآیند درمانی اهمیت دهند تا نظریه هایی که آن را راهنمایی می کنند. این مراقبت مبتنی بر فرآیند نامیده می شود.

رویکردهای درمانی یکپارچه شامل موارد زیر است:

 • درمان شناختی رفتاری (CBT)
 • رفتار درمانی عاطفی منطقی (REBT)
 • درمان شناختی رفتاری متمرکز بر تروما (TF-CBT)
 • درمان شناختی مبتنی بر ذهن آگاهی (MBCT)
 • درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT)
 • روان درمانی بین فردی (IPT)
 • درمان فراشناختی
 • رفتار درمانی دیالکتیکی (DBT)
 • روانی تحلیلی عملکردی
 • درمان مبتنی بر قدرت
 • درمان متمرکز بر راه حل
 • درمان مختصر راه حل محور
 • حساسیت زدایی و پردازش مجدد حرکات چشم (EMDR)
 • درمان رابطه ای تجسم یافته (ERT)
 • درمان عاطفی متمرکز (EFT)
 • درمان متمرکز بر تروما (TFT)
 • درمان پردازش شناختی (CPT)
 • درمان مواجهه چند کاناله (MCET)
 • آموزش تلقیح استرس (SIT)
 • بازی، هنر و موسیقی درمانی
 • درمان با کمک روانگردان
 • مصاحبه انگیزشی
 • درمان تقویت انگیزه (MET)
 • واقعیت درمانی
 • روایت درمانی
 • درمان آدلری
 • طرحواره درمانی

این فهرست به سختی جامع است و همیشه به روز می شود. موثرترین رویکردهای درمانی فردی کدامند؟ درمان شناختی رفتاری (CBT) اغلب استاندارد طلایی حوزه روان درمانی نامیده می شود. تحقیقات گسترده موفقیت آن را در درمان افسردگی، اختلالات اضطرابی و بسیاری از مسائل دیگر سلامت روان نشان داده است. ما در حال حاضر در “موج سوم” CBT هستیم، به این معنی که درمانگران تمایل دارند روش‌های مبتنی بر ذهن آگاهی و پذیرش را در عمل خود بگنجانند.

مشاوره و راهنمایی، مرکز روانشناسی در نارمک

همانطور که پیش تر گفته شد، مراجعه به مشاور و مشورت با وی امری عادی تلقی می شود. همه مردم و به خصوص کسانی که دارای دغدغه ی روزانه هستند لازم است هر چند وقت یک بار با مراجعه به یک مشاور از دل مشغولی خود کاسته و درباره مسائل روزانه خود سخن بگویند. مشاوران می توانند پس از شنیدن صحبت فرد او را در امور روزانه راهنمایی کند.

فرد در مسیر زندگی مانند دوران بلوغ، انتخاب همسر، تربیت فرزند، تعامل اجتماعی با افراد مختلف و همه این مراحلی که در زندگی شخص اهمیت دارد نمی تواند همه راه و مسیرها را بدون اینکه مطالعه یا اطلاعاتی داشته باشد به درستی بداند و انتخاب کند، مثلا برای انتخاب همسر و تربیت فرزند حتما باید مشاوره قبلی داشته باشد.

اینکه مشاوره در رابطه با چه نوع مشکلی باشد می تواند نام های مختلفی به خود بگیرد. مرکز مشاوره و روانشناسی شمال تهران (گروه روانشناسی ذهن آرا) تخصصی ترین مرکز مشاوره و روانشناسی در قیطریه محدوده دولت و پاسداران، خدمات زیر را در زمینه مشاوره ارائه می دهد.

 • مشاوره فردی
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • مشاوره خانواده
 • مشاوره طلاق و خیانت
 • مشاوره فرزندپروری
 • مشاوره تحصیلی
 • مشاوره شغلی

ارتقاء شناختی، مرکز روانشناسی نارمک

امروزه بطور وسیع از روش های بازتوانی شناختی برای ارتقاء سلامت، استعدادیابی و افزایش عملکرد دانش آموزان، ورزشکاران، مدیران و … در حیطه های مختلف توجه، حافظه، خلاقیت، حل مسئله و … و در سنین مختلف استفاده می شود. روش های بازتوانی شناختی کمک می کنند تا با کمک ابزار های دقیق کامپیوتری با نقاط ضعف و قوت مغز خود بطور جامع آشنا شویم و با استفاده از ابزار های نوین به تقویت کارکرد مغز بپردازیم. در واقع مغز در این روش ها کاملاً نقش فعال را دارد و به سمت خود تنظیمی هدایت می شود. طی سال های اخیر در کشور عزیزمان شاهد آن هستیم که با تلاش متخصصین و نگاه ویژه مسئولین پیشرفت های چشم گیری دراین حوزه بدست آمده است.

ارتقاء شناختی در کلینیک روانشناسی ذهن آرا توسط ابزارها و دستگاه های زیر انجام می گیرد.

 • نوروفیدبک
 • تی دی سی اس یا تحریک الکتریکی مغز
 • captain’s log
 • بسته های توانبخشی شناختی توجه، حافظه، خلاقیت و …
 • بازی درمانی شناختی
 • کاردرمانی ذهنی

مرکز مشاوره و روانشناسی در نارمک

مراجعان عزیزی که به دنبال مرکز مشاوره و روانشناسی در شمال تهران و یا هرکجای تهران هستند، توجه داشته باشند که تخصص و تعهد مشاور و مرکز مشاوره را فدای مسافت و نزدیکی مسیر نکنند. این روزها هر فردی با هر تخصصی مدعی آشنایی با علم روانشناسی را دارد که با نگاهی بازرگانی و تجاری به دنبال کسب سود هستند و نه کمک به مراجع و درماجو؛ لذا قبل از انتخاب متخصص خود با کارشناسان گروه تخصصی روانشناسی ذهن آرا مشورت نمایید.

4.3/5 - (3 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.