مرکز مشاوره تهرانپارس، روانشناس خوب در تهرانپارس

مرکز مشاوره تهرانپارس (مرکز مشاوره ذهن آرا) آماده ارائه خدمات مشاوره ای و روانشناسی بصورت حضوری، تلفنی و بصورت آنلاین می باشد. برای تنظیم وقت با شماره 02126420617 – 02126709358 – 02126421831 تماس بگیرید . اگر به دلیل دوری مسیر، ترافیک و مشغله کاری قادر به انجام مشاوره به صورت حضوری نیستید، از خدمات مشاوره تلفنی استفاده کنید. مشاوره های تلفنی با همان کیفیت مشاوره حضوری انجام می شود. این مرکز با همکاری روانشناسان با تجربه و متعهد در خدمت شما عزیزان می باشد.

تنظیم وقت مشاوره تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز امکان پذیر است. گاهی در ساعاتی از شبانه روز به مشکلاتی برمی خوریم و یا سوالاتی در ذهن داریم که نیازمند مشاوره تلفنی حتی کوتاه هستیم. پس این شماره را به خاطر بسپارید و تماس بگیرید.

مرکز مشاوره تهرانپارس، روانشناس خوب در تهرانپارس

خدمات مرکز مشاوره روانشناسی تهرانپارس

  • مشاوره و روانشناسی کودک و نوجوان
  • تست هوش و استعدادیابی کودک و نوجوان
  • مشاوره خانواده مشاوره ازدواج و طلاق
  • مشاوره رواندرمانی و روانکاوی
  • مشاوره زناشویی، جنسی و سکس تراپی
  • مشاوره تحصیلی، کنکور، شغلی و موفقیت

 هزینه مرکز مشاوره تهرانپارس

هزینه جلسات به اساس 50 دقیقه محاسبه می شود. روانشناسان مرکز دارای مدرک دکتری تخصصی رشته روانشناسی هستند. همچنین خدمات ذهن آرا در تمامی زمینه های خانواده، ازدواج، کودک، نوجوان  و مشاوره های فردی قادر به پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

هزینه جلسات طبق نرخ سازمان نظام روانشناسی میباشد و برای اطلاعات از هزینه دقیق جلسات با مرکز تماس بگیرید.

مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی ذهن آرا

مرکز روانشناسی و کلینیک روانشناسی ذهن آرا تخصصی ترین و بزرگترین گروه روانشناسی در تهران، واقع در قلهک می باشد که خدمات ارزیابی روانشناختی، مشاوره کودک و روانشناسی کودک، تست های روانشناسی، روانسنجی، مرکز تست هوش، مرکز استعدادیابی کودکان و نوجوانان، رواندرمانی اختلالات بالینی، مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی و شغلی را زیر نظر بهترین دکتر روانشناس و روانشناس خوب در تهران ارائه می دهد.

از مزیت های مرکز روانشناسی و کلینیک روانشناسی ذهن آرا می توان به تعهد و تجربه روانشناس، درمان چندوجهی و تیمی، تجهیزات پیشرفته و بروز، آرامش فیزیکی و دسترسی مناسب اشاره کرد. مخاطبین کلینیک روانشناسی ذهن آرا کودکان، نوجوانان، والدین و خانواده ها، زوجین، مدیران و سازمان ها و تمامی افرادی که به سلامت روان، آرامش و پیشرفت اهمیت می دهند، هستند.

مشاوره تلفنی مرکز مشاوره تهرانپارس

مرکز مشاوره ذهن آرا واقع در قلهک می باشد. اما جهت انجام مشاوره های تلفنی و مشاوره آنلاین روانشناسی ساکنین محترم منطقه تهرانپارس می توانند از خدمات مشاوره تلفنی استفاده نمایند. و یا اگر تمایل به مشاوره حضوری داشته باشند رزور وقت کنند.

انجام مشاوره های قبل از ازدواج به همراه تست های لازمه نیز امکان پذیر است . انجام تست ها به صورت آنلاین و یا از طریق برنامه های مختلف امکان پذید است.

امتیاز دهید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.