روانشناس ایرانی در لندن انگلیس بصورت آنلاین

خیلی از عزیزان ایرانی که به دلایل مختلفی ایران را ترک کرده اند، در خارج از کشور مثلا در انگلیس به دنبال دکتر روانشناس با گرایش های مختلفی مانند کودک، خانواده و … می گردند.

علت اینکه این عزیزان به دنبال روانشناس ایرانی در انگلیس هستند و یا به دنبال روانشناس آنلاین برای ایرانیان خارج از کشور می گردند فقط هزینه بالای مشاوره در خارج از ایران نیست بلکه همزبان بودن مشاوران و روانشناسان ایرانی و مشابهت فرهنگی از دلایل دیگر آن می باشد. لذا برآن شدیم تا به معرفی دکتر روانشناس خوب در انگلیس بپردازیم.

روانشناس ایرانی در لندن انگلیس بصورت آنلاین

مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی ذهن آرا، بزرگترین و تخصصی ترین کلینیک روانشناسی در تهران هست که خدمات روانشناختی (اعم از ارزیابی و تشخیص روانشناختی تا درمان های پیشرفته و تکنولوژیک) را زیر نظر بهترین متخصص های ایران ارائه می دهد.


لذا شما عزیزان می توانید جهت تنظیم وقت از طریق واتس آپ با شماره 09330795040 نسبت به تنظیم وقت خود اقدام کنید.


خدمات گروه روانشناسی و روانپزشکی ذهن آرا:

 • مشاوره جنسی سکس تراپی و مشاوره زناشویی
 • درمان افسردگی
 • درمان انواع اضطراب
 • مشکلات خانوادگی
 • مشاوره کودک (روانشناس کودک در لندن)
 • مشاوره نوجوان
 • مشاوره دوران بلوغ
 • درمان انواع وسواس
 • مشکلات مرتبط با مهاجرت مانند افسردگی و غم و تنهایی
 • شکست عشقی
 • ارتباط موثر با جنس مخالف
 • خیانت و طلاق
 • درمان نفرت از دیگران
 • اعتماد به نفس
 • رواندرمانی اختلالات بالینی
 • تشخصص و درمان اختلالات روانشناختی کودکان

چرا ذهن آرا را انتخاب کنیم؟ (روانشناس در لندن)

1. چند جانبه بدون تشخیص و درمان

با توجه به اینکه تشخص و درمان اختلالات روانشناختی کاری پیچیده و نیازمند بررسی چندجانبه هست، لذا مرکز روانشناسی ذهن آرا کار تشخیص و درمان اختلالات بالینی کودک و بزرگسال و همچنین مشاوره را زیر نظر کمیسیون روانشناسی و روانپزشکی خود بررسی می کند تا بهترین پروتکل درمانی را برای مراجعین خود مهیا کند. شاید به همین خاطر است که رضایت مراجعین از مرکز روانشناسی ذهن آرا بالای 90 درصد است.

2. هزینه های منصفانه

با توجه به تغییرات ارزی زیاد در ایران عزیزانی که در اروپا، انگلیس، آمریکا، کانادا، استرالیا هستند می توانند با پرداخت کمترین هزینه نسبت به مشاورین حاضر در کشور خودشان از خدمات روانشناسی با بهترین روانشناسان کشور به صورت تلفنی یا تصویری ارتباط برقرار کنند.


شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از هزینه ها و رزرو وقت از طریق واتس آپ با شماره 09330795040 نسبت به تنظیم وقت خود اقدام کنید.


با توضیحاتی که خدمتتون ارائه شد قطعا می توانید بدون نگرانی و با خیال راحت نسبت به رزرو وقت خود اقدام کنید و از دانش و تخصص متخصصین روانشناسی ذهن آرا بهرمند شوید.

مزیت های مشاوره آنلاین (دکتر روانشناس در انگلیس)

1. برقراری ارتباط با روانشناس هموطن از لندن!

ایجاد ارتباط حتی با فاصله هزاران کیلومتر با روانشناس درجه یک ایرانی مزیتی است که به وسیله توسعه و پیشرفت تکنولوژی فراهم شده است. بنابراین شما می توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی از بهترین روانشناسان ایرانی مشاوره بگیرید.

2. منظم و دقیق بودن ساعت و زمان ارتباط

هر چند که در این درمان ها راه بسیار دور است اما به دلیل ارتباط اینترنتی میتوان با محاسبه تغییر زمان در هر دو کشور، زمان مشخصی را برای ارتباط با روانشناس و مراجعه کننده در نظر گرفت و دقیقاً در زمان مشخص درمان را آغاز کرد.

3. امکان ادامه درمان در مشاوره آنلاین بیشتر است!

مراجع نمیتواند بهانه ناخوداگاه دوری راه، شلوغ بودن مسیر، مسافرت بودن و نرسیدن را که همه و همه دلیل مقاومت در درمان هستند را بیاورد. از این رو مراجع هر جایی که باشد با برقراری ارتباط اینترنتی که امروزه در همه جای جهان امکان پذیر است میتواند درمان را شروع کند و در زمان مشخص به پایان برساند.

4. مشاوره آنلاین شبیه مشاوره حضوری است.

تنها و صرفاً مکان مشاوره برای درمانجو متفاوت است که خود از مزیت های مشاوره محسوب می شود، از این رو خود مشاور راهکارهای درمانی خود را که همان راهکارهای درمانی دیگر مشاوران است به کار می بندد. این روزها به قدری مردم با فضای مجازی آشنا و صمیمی هستند که در اکثر موارد مشاوره های آنلاین می تواند احساس بهتری را نیز در درمانجو ایجاد کند.

5. حواستان باشد!

حتما قبل از رزرو وقت بررسی کنید که روانشناس یا مرکز مشاوره و روانشناسی که قصد دریافت وقت مشاوره دارید از مراکز معتبر و دارای مجوز باشد که بعدها بتوانید پیگیری کنید. در این شرایط، این روزها خیلی از افراد ادعای تخصص روانشناسی دارند در صورتی که اینطور نیست!


لذا شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از هزینه ها و رزرو وقت از طریق واتس آپ با شماره 09330795040 نسبت به تنظیم وقت خود اقدام کنید.


5. ایجاد جلسات ضروری در مشاوره آنلاین انگلیس

ایجاد جلسات ضروری در مشاوره های آنلاین یکی از مهمترین و ویژه ترین خدمات مشاوره آنلاین است. زیرا در مشاوره های حضوری مراجع به صورت محدود می تواند با مشاور خود ارتباط درمانی داشته باشد. اما در مشاوره های آنلاین به دلیل راحت تر بودن فضای مشاوره، در صورت ضرورت مراجع با هماهنگی مختصری می تواند با مشاور خود ارتباط برقرار کند و از او راهنمایی بگیرد.

7. به صرفه بودن

مشاوره آنلاین انگلیس به دلیل کسر شدن هزینه مسافت و طی کردن مسیر ممکن بسیار کم هزینه تر از مشاوره های حضوری است. مراجع فقط باید هزینه درمان را بپردازد و به دلیل مشاوره آنلاین هزینه های دیگر کسر می شود و درمان او با هزینه کمتری امکان پذیر است

امتیاز دهید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.